سرویس خواب

انتخاب یک میز آرایش تمام و عیار برای خانم ها!

میز آرایش تمام و عیار

ما در آساک چوب، تا به حال راجع به اینکه یک ست کامل سرویس خواب باید چه ویژگی هایی داشته باشد  مقاله  منتشر کرده ایم. آرایش، بخشی از کارهای روزمره‌ خانم‌ها است. بسته به موقعیت و شرایط، خانم‌ها ممکن است ساعت‌ها از عمر خود را پشت میز آرایش سپری کنند. به همین دلیل، می‌توان گفت که انتخاب یک میز آرایش تمام و عیار اهمیت بسیاری برای خانم‌ها دارد.

در این مقاله ما سعی داریم به صورت ویژه و کامل در مورد میز آرایشی برای شما صحبت کنیم. در کل مبتوان گفت میز آرایش به میزی گفته می‌شود که مجهز به یک آینه است. و همچنین بخش‌های مختلفی مانند کشو و یا ویترین برای قرار دادن لوازم مختلف آرایشی و بهداشتی را دارا است.

اگر دچار سردرگمی هستید و نمی دانید چه میزآرایشی را خریداری کنید بهتر است تا آخر این مقاله همراه ما باشد تا  ویژگی های میز آرایشی  را بشناسید و بعد بتوانید مناسب ترین را برای اتاق خواب خود خریداری نمائید.

نکات طلایی در انتخاب میز آرایش تمام و عیار

آینه بزرگ

سعی کنید برای میز آینه تان از آینه های بزرگ استفاده نمائید. زیرا آینه های بزرگ در میز آرایشی باعث میشوند تسلط بیشتری داشته باشید و بهتر بتوانید آرایش داشته باشید. و دیگر لازم نیست آینه جداگانه در دست بگیرید.

صندلی

بسیاری از میزهای آرایشی جدید دارای صندلی می باشند. صندلی باغث میشود شما راحت تر بتوانید بنشینید و آرایش تان را انجام دهید. صندلی در میز آرایشی جلوه ویژه ایی به اتاقتان و دکوراسیون تان می دهند. البته اگر جای کافی برای صندلی ندارید، لزومی به استفاده از آن نیست.

جای لازم برای لوازم آریشی تان

میز آرایش تنوع بسیار زیادی دارد. بعضی از آنها کشو دارند. بعضی دیگر کمدهایی دارند که درب آنها بسته می‌شود. با توجه به نیاز خود، می‌توانید مدل مناسب را نتخاب کنید. البته اگر فضای کمی در اتاق مورد نظرتان دارید، مجبور نیستید مدل‌های کشودار یا کمد دار را انتخاب کنید. میزهای آرایشی در بازار وجود دارند که فقط یکی دو کشوی کوچک دارند و جای بسیار کمی می‌گیرند.

جنس دراور

یکی از فاکتورهای مهم و پر اهمیت جنس وسایلی که میخرید می باشد جنس دراور بقدر مهم می باشد که میتواند بر زیبایی آن تاثیر بسزایی داشه باشد. برای مثال یک دراور با کیفیت می تواند به یک گلدان با گل های معمولی جانی دوباره ببخشد و آن را زیباتر نشان دهد و در کل چیدمان فضا را تغییر دهد و متحول کند.اگر فضای اتاق تان بزرگ می باشد از درراوری استفاده کنید که کشوهای بسیار بزروگ و جاداری داشته باشد

سبک ومدل میز آرایشی

انواع میز آرایش و اقسام سبک های آن، از مینیمالیستی گرفته تا خودرنگ ، از مدرن تا کلاسیک وجود دارد که هر یک برای تشکیل یک اتاق خواب زیبا و شیک می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. ولی در همه حالات شما به یک میز احتیاج دارید که به سبک مورد نظر شما که در دکوراسیون داخلی تشکیل شده است همخوانی داشته باشد.

انواع میز آرایشی

میز آرایشی چوبی

میز آرایش چوبی نسبت به سایر انواع دیگر گران تر است. میر آرایش چوبی بیشتر برای دکوراسیون با سبک کلاسیک طراحی میشود. معمولا از چوب راش و روسی در این مدل استفاده میشود

میز آرایش ام دی اف

میز آرایش ام دی اف از نظر کاربردی و استحکام همانند میزهای چوبی است اما قیمت مناسب‌تری دارد. ضمن این که از نظر طرح و رنگ نیز بسیار متنوع‌تر از مدل‌های چوبی هستند.

میز آرایش فلزی

در یک دوره زمانی استفاده از وسایل فلزی باب و مطرح بود اما امروزه کمتر کسی از فلز برا سرویس خواب استفاده میکند.

سخن آخر

در نهایت آنچه که بسیار مهم است سلیقه و خواست قلبی شماست که حرف اول و آخر را می‌زند.ما در این مقاله سعی کردیم نکات مهم انتخاب یک میز آرایش تمام و عیار را برای شما بازگو کنیم. این شما هستید که با توچه به نیازتان میتوانید بهتر مدل را برای خو خریداری کنید و از آن لذت ببرید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.