سرویس خواب

نکات کاربردی در دیزاین اتاق خواب عروس و داماد

نکات کاربردی در دیزاین اتاق خواب عروس و داماد

 خریدن جهیزیه یکی از رسم و رسومات ما ایرانی ها می باشد. ،یکی از وسایلی که باید در جهیزیه آن را خریداری کنید سرویس خواب می باشد. انتخاب یک سرویس خواب مناسب می تواند دیزاین اتاق خواب عروس و داماد را جذاب کند اگر در شرف خرید جهیزیه هستید ونکاتی را که در ادامه به شما می گوییم مطالعه نمائید.

 

نکات مهم در دیزاین اتاق خواب عروس و داماد

یکی از جذاب ترین بخش ها ی دیزاین خانه عروس،  اتاق خواب می باشداگر میخواهید بهترین دیزاین را داشته باشد و همه فامیل هایتان بر سلیقه شما احسنت گویند باید اصول یک دیزاین جذاب را بدانید. یک دیزاین زیبا برای اتاق خواب می تواند آرامش کامل را در اتاقتان برای شما فراهم کند. پس حتما برای تزیین اتاق خواب، وقت کافی اختصاص دهید.

همانطور که باید به نکات مهم در خرید سرویس خواب عروس و داماد توجه کرد دیزاین اتاق عروس و داماد بسیار مهم می باشد که ما دراینجا نکاتی را برایتان جمع آوری کرده ایم.

  • فرش مناسب اتاقتان را انتخاب نمائید

انتخاب فرش های سفت و پرز بلند اصلا انتخاب مناسبی برای اتاق خاوب نمی باشند سعی کنید از فرش های نرم و جذاب استفاده کنید. حتما به رنگ اتاق خوابتان یا کاغذی دیواری و روتختیان هم توجه کنید که همه این موارد با هم ست باشند یا به اصطلاح یک هارمونی هماهنگی را داشته باشند.

  • از رنگ ها کمک بگیرید

سعی کنید برای اتاقتان از پالتهای رنگی استفاده نمائید هرگز  رنگهای بسیار تند و تیز را انتخاب کنید شاید اول برایتان جذاب باسد اما بعد از یک مدت کوتاه این رنگ ها باعث تنش در اعصابتان می شود. رنگ ها با هارمونی های ملایم بهترین گزینه برای اتاق خواب می باشند زیرا آرامش کامل را برای شما فراهم می آورند.

  • گلها و گیاهان

برای دیزاین اتاق خواب عروس، حتما چند گلدان زیبا و جذاب تهیه کنید. اگر کمی سلیقه به خرج دهید، می‌توانید رنگ و مدل گلدان‌ها را نیز، با دیزاین اتاق خواب هماهنگ کنید.

  • پرده اتاق خواب

هرگز از پرده های ضخیم و شلوغ استفاده نکنید. از پرده هایی استفاده کنید حس زیبایی و لطافت را القا کنندپرده های حریر سفید و یا حتی رنگی برا اتاق خواب میتوانند گزینه مناسبی باشند.

  • انتخاب سرویس خواب

فضای اتاقتان را در نظر بگیرید با توجه به ابعاد اتاقتان سرویس خواب را خریداری کنید یادتان نرود مهم ترین موضوع آرامش شما در اتاق خوابتان می باشد پس سعی کنید، بر اساس فضای اتاق، سرویس خواب مناسب تهیه کنید.

  • دکوراتیو مناسب اتاق خواب تهیه کنید

حتما بر روی پاتخت های سرویس خوابتان از آباژور و دیگر اکسسوری ها استفاده نمایید. استفاده از اکسسوری های خاص می توانند اتاقتان را جذاب کند. همه‌چیز به سلیقه خودتان برمی‌گردد.

  • سادگی را فرامش نکنید

از پر کردن فضای میز آرایش، از کرم‌ها، لوسیون‌ها، عطر و ادکلن، لوازم آرایش و دکوری‌های مختلف، پرهیز کنید. اجازه دهید، سادگی و آرامش را در چنین فضایی تجربه کنید.

  • تابلوی نقاشی زیبا که روحتان را جلا میدهد

استفاده ار تابلوهای نقاشی زیبا می تواند فضای اتاقتان را کلاسیک و رمانتیک کند اگر شما به دنبال ایجاد جلوه ای رمانتیک در دکوراسیون اتاق خواب خود هستید، اتاق خواب خود را از آن دریغ نکنید.

  • زیاده روی نکردن در بالشت های روی تخت

استفاده بیش از حد بالش های تزیینی به معنای داشتن فضای رمانتیک تر است، این کار تنها ظاهری شلوغ و دارای زرق و برق بیش از حد را به دنبال خواهد داشت.

سخن آخر

سعی کنید در دیزاین اتاق خواب عروس و داماد در حد اعتدال ازهمه چی استفاده نمانید. استفاده بیش از حد فقط فضای اتقتان را بشدت شلوغ و ناآرام میکند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.